Menu

Kdo jsme

Eliška Trnka

Zakladatelka a majitelka. Ač není vystudovaná švadlenka, svou oděvní praxi získala díky spolupráci s pražskými krejčovskými salony. Vlastní značku si založila, aby mohla klientům poskytovat komplexnější spektrum služeb. Překlad italského slova TESSUTO znamená materiál a v těch se Eliška vyzná. Stylově oblékne nejen vás, ale také váš domov nebo kancelář. Eliška školí dress code pro jednotlivce i větší klienty, kterým pomáhá nastavovat jednotnou korporátní identitu.

Claudia Cattaneo

Přes pět let pečuje o šatníky českých a italských klientů. Sleduje trendy v pánské i dámské módě, takže každý její návrh perfektně ladí s jeho nositelem. Velmi citlivě skládá jednotlivé detaily outfitu tak, aby podpořila pozitivní první dojem. Claudie má vytříbený smysl pro detail a eleganci.

Soňa Kaufmannová

Mistr krejčovského oboru. Paní Soňa dohlíží na tvorbu pánských oděvů a sama je autorem všech dámských outfitů. Vlastní dílnu provozuje od listopadu 1989. V její více než třicetileté praxi prošla spoluprací s předními českými návrháři i krejčovskými salony. Pečlivě naslouchá klientům a jejich představy o stylově padnoucím oděvu přetváří v realitu.

Chcete být součástí TESSUTA?

Jste módní nadšenci, a rádi byste nahlédli pod pokličku krejčovského řemesla? Pokud jste precizní, zodpovědní a máte smysl pro detail, neváhejte se nám ozvat.

Kontaktujte nás

Rádi v našem týmu uvidíme někoho, komu nevadí pracovat v různou denní dobu, je samostatný, rád a rychle se učí novým věcem, má rád oblékání a kontakt s klienty. Své řady posílíme i o šikovné ruce, které znají krejčovské řemeslo nebo se o něm chtějí dozvědět více na té nejvyšší úrovni.

Pokud jste proaktivní a takovou práci budete dělat s nadšením, neváhejte se nám ozvat.